Visi var!

IMG_9752

Sigulda ir vieta, kurā es uzaugu un joprojām tā ir mana mīļākā pilsēta. Forši dzīvot Rīgā, bet Siguldai pieder mana sirds un cenšos tur ik pa laikam aizbraukt. Gribēju jums pastāstīt par kādu veikaliņu, kurš atvēries pavasara sākumā. Veikals saucas “Visi var”. Te atradīsi ļoti dažādas lietas – lietotus apģērbus, apavus un sadzīves, tīrīšanas līdzekļus no Vācijas (kas, starpcitu ir ļoti labi un par ļoti izdevīgām cenām) un pats galvenais ir tas, ka šis veikals pārdod lietas, ko veidojuši cilvēki ar invaliditāti.

Sociālo uzņēmumu “Visi var” veidojusi biedrība “Cerību spārni” un visi šajā veikaliņā iegūtie līdzekļi tiek ieguldīti jaunos labdarības projektos nodarbinātības pasākumu attīstīšanai personām ar invaliditāti un līdzcilvēkiem, kuriem ir grūtības strādāt pilnu darba slodzi (vientuļās māmiņas, pirmspensijas cilvēki utt.).

Nosaukums “Visi var” ir ar nozīmi, jo tiešām VISI VAR – katram ir savi talanti un spējas darīt – spēja strādāt – spēja būt noderīgam/ novērtētam – kă arī saņemt atalgojumu par savu darbu.

Veikaliņā ir arī atpūtas zona, kur vari iegādāties kafiju. Tur ir arī bērnu stūrītis ar mantām, kuru Noa jau kārtīgi iemēģināja, ērti dīvāniņi un WiFi.

Ja tu esi Siguldā, ja tev kādam jānopērk dāvana vai vienkārši nepieciešams iegādāties kādas preces, es tev iesaku doties uz šo veikaliņu un iespējams tu atradīsi meklēto tieši šeit. Ir tik forši, kad var apvienot labas lietas – iegādāties to, kas tev nepieciešams un palīdzēt arī kādam citam.

Noa apģērbs no Lindex

Atbalstot sociālā uzńēmuma projektus, ikviens var ziedot apğērbu, apavus un sadzīves lietas labā stāvoklī.
Kontakti tel. 26009897
www.visivar.lv
Epasts: piedalies@visivar.lv
Interesējošo preci var iegādāties veikalā vai rakstot “visi var” facebook lapā (tiek izmantots pakomāts vai pasta pakalpojumi)

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *