Svinēt draudzību

svinet_draudzibu_1

Mana draudzene 2 gadus atpakaļ pārvācās uz citu valsti. Es esmu laimīga, ka dzīvoju laikā, kad šis fakts nenozīmē draudzības beigas un mūžīgas atvadas, bet gan attiecību pārvēršanos un augšanu pavisam citā veidā. Es esmu laimīga, ka dzīvoju laikā, kurā maza kastīte manās rokās atļauj man samazināt attālumu starp mums un kopt draudzību tik daudzos dažādos veidos – vienalga, vai tas ir “Čau! Ko darāt?” Whats appā, bilde ar viņas astoņkāji vakariņās, garas sarunas ar kafijas krūzi, vai vienkārši pļāpāšana, kamēr abas taisām vakariņas.

Tā kā kopā tagad sanāk būt retāk, gribējām to nosvinēt ar skaistām bildēm. Bija tik foršs vakars! Tik forši, kad bildes patiešām atspoguļo draudzību un laiku kopā. Paldies brīnišķīgajai Anitai, kura mūsu draudzību ietērpusi tik skaisti un sagādājusi mums atmiņas, kas neizbalēs.

Domājot par draudzību un par iedvesmu šai fotosesijai, mani ļoti uzrunāja citāts: “Real queens fix each other’s crowns.” Tas ir tik skaisti piedzīvot draudzības, kurās sievietes viena otru iedrošina un ceļ, palīdz piepildīt sapņus un izceļ skaisto, nevis sacenšas, aprunā un mēģina “ieknābt” ar kādu trāpīgu zemtekstu. Man ir paveicies, es pazīstu tik daudz sieviešu, kas tādas ir! Ja es varētu, es saliktu viņas visas šajās bildēs. Bet te manas divas sirdsdraudzenes – viena kameras priekšā, man blakus, un otra aiz tās. Un es tik ļoti to novērtēju. Tāpēc gribu veltīt šo ierakstu draudzības svinēšanai un iedrošināt arī tevi – novērtēt, pateikties, neuztvert par pašsaprotamu, kopt draudzību un celt tos, kas tev īpaši – svinēt draudzību!

Foto: Anita Austvika

Apģērbs: Lindex

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *