Roma

RFF_9658-2

Par godu manai 30 gadu dzimšanas dienai kopā ar manu mīļo, labāko draudzeni aizceļojām uz Romu. Tās bija neaizmirstamas 4 dienas. Ja kāds no malas mūs filmētu, visbiežāk atkārtotais vārds būtu “wow”!

Lai gan mana sirds pieder dabai un visam skaistajam, kas tajā atrodams, es biju pārsteigta par to, ka kaut ko tik ārprātīgi skaistu un krāšņu var radīt cilvēks. Šķita, ka ne vien apskates objekti, bet arī visa pilsēta kopumā ir viens liels mākslas darbs. Aiz katra stūra gaida jauns pārsteigums.

Man ļoti patika tas, ka gandrīz visu pilsētu un populārākos apskates objektus iespējams izstaigāt ar kājām. Telefonā uzrādītais nostaigāto kilpmetru skaits bija patiešām iespaidīgs. Bet nevarējām apstāties, jo bija tik daudz kā, ko redzēt un piedzīvot.

Vienā no vakariem, kad lietus lija īpaši daudz, izbraucām pilsētu arī tūristu autobusā. Noteikti iesaku izmantot šo iespēju, ja tāda rodas, jo tas ļāva saprast, kur atrodas visi apskates objekti un apjaust pilsētu kopumā.

Galvenā doma, kas mani pavadīja, aizbraucot no šīs pilsētas bija tas, ka, lai gan apskatījām visus objektus, kas bija mūsu sarakstā, likās, ka šai vietai esam tikai knapi pieskārušās. Iespaidīgā arhitektūra, māksla un kultūra tur ir tik bagātīga, ka, manuprāt, nepietiktu visa mūža, lai to visu patiešām ieraudzītu, piedzīvotu un izbaudītu.

Man šķiet, ka vismaz vienreiz Roma ir jāredz katram!

Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no ZIB
Apģērbs no ZIB
Apģērbs no Lindex
Apģērbs no Lindex

Paldies manai mīļajai Anitai draudzenei par burvīgo ceļojumu, laiku kopā un sarunām un par skaistajām bildēm, kas paliks par piemiņu no tā.

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.