Pēdējās un pirmās dienas

pedejas_un_pirmas_dienas_1

Šī ir pēdējā bilde, kas uzņemta, kamēr vēl gaidīju. Tik ilgi gaidījām un tik ātri viņš bija klāt un, lai gan pagājušas tikai nedaudz vairāk kā divas nedēļas, jau tagad ir grūti atcerēties, kādas bija mūsu dzīves pirms mazais Noa mums piebiedrojās.

Pēdējās nedēļas gaidot noteikti ir grūtas… pacietība sāk izsīkt un nogurums pieaugt, bet arī ļoti, ļoti skaistas, jo zini, ka priekšā vēl tikai daži “metri”. Tāpat arī pirmās nedēļas ar mazuli ir grūtas, jo tik daudz jāiemācās un jāapgūst mums visiem – gan vecākiem, gan bērniņam, bet arī neticami skaistas. Katrs tev var pateikt, cik grūti būs negulēt un cik maz laika tev būs sev pašam, cik daudz darba… Bet neviens nevar izteikt un izstāstīt, cik daudz mīlestības un prieka tu jutīsi, cik ļoti būs sajūta, ka gan sirds, gan pasaule ir palikušas par pāris izmēriem lielākas un cik ļoti pats pārsteigsi sevi ar to, cik viens cilvēks var patiesībā paveikt un mīlēt.

Te dažas bildes un atmiņas no mūsu pēdējām nedēļām gaidot un no pirmajām kopā 🙂 Laimīgas atmiņas!

Pastaiga maija sākumā vēl divatā…

un nu jau visiem kopā – trijatā

Visam pa vidu nosvinēju arī savu dzimšanas dienu. Cik forši, ka abi ar Noa varam piedzimt mēnesī, kad viss ir silts, smaržīgs un ziedošs! Pati diena bija ļoti skaista, sākot ar rītu ar ziediem un brokastīm gultā, dienu mežā un pie jūras un vakaru pilnu ar smiekliem!

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *