Pārvākšanās

parvaksanas_1

Tas beidzot ir noticis! Esam pārvākušies. Lai cik satraucošs un foršs šis piedzīvojums nebūtu, šķiet katram ar ko esmu runājusi tas sagādā lielākas vai mazākas grūtības. Iejusties jaunā vietā un saukt to par mājām nav viegli. Pārvākšanās prasa daudz darba, enerģijas un pacietības. Padalīšos ar dažām lietām, kas palīdz man un lietām, ko ieteikuši draugi, kuri pārvākušies. Lai var sākties jauns, skaists piedzīvojums! 🙂

  • Izpako virtuvi, sakārto un uztaisi kārtīgas vakariņas. Nekas neliek vairāk justies mājās, kā paša gatavots, svaigs, garšīgs un smaržīgs ēdiens. Un ir forši starp iekārtošanās darbiem varēt uztaisīt garšīgu kafiju tā, lai nav jārokas pa kastēm un jāmeklē vajadzīgās lietas, lai to izdarītu. Starpcitu, kafijas smarža mājās arī lieliski palīdz 😉
  • Ienes mājās ziedus! Nezinu, kā ir tev, bet ziedi man ir mīļi un katra vieta, lai cik liela nekārtība tur tajā brīdī valdītu, atdzīvojas, kad tur ieliek ziedus. Manā gadījumā ziedošs plūmes zars!
  • Tā vietā, lai izdarītu visus praktiskos darbus, pavadīju veselu dienu mazajām lietām. Spilveniem, plauktiem, bildēm, lampām, paklājiem, svecēm, augiem… visām lietām, kas man palīdz padarīt mūsu mājas skaistākas un mājīgākas. Pat, ja apkārt vēl stāv neizpakotas kastes un lietas, kurām vēl jāatrod vieta, tie mājīgie stūrīši ļoti iepriecina.
  • Aizej prom! Aizej prom no kastēm, kravāšanās, tīrīšanas, putekļiem, mantām, steigas un darbiem. Pat viena stunda prom palīdz atgriezties ar izvēdinātu galvu un citu perspektīvu.
  • Uzcep kaut ko! Šis ir lieliskākais padoms, ko esmu saņēmusi. Ja māja smaržo pēc kūkas, tad tās ir mājas.

Lai tev un man veicas ar pārvākšanos un visiem pavasara darbiem. Un kas tev palīdz, kad pārvācies?

Tevi varētu interesēt

1 komentārs

  1. Man ir nepieciešams izmazgāt visas grīdas – kolīdz grīda izmazgāta, tā vieta (istaba) šķiet iepazīta un savējā 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *