Noa 2!

noa_2_1

Esam pārvākušies, daudz strādājuši un pa vidu nosvinējuši daudz svētku. Tāpēc šeit ir bijis garš klusums. Bet ceru, ka tas mainīsies, jo priekšā gara, skaista vasara. Man visīpašākie ir Noa svētki. Noa ir aktīvs, smieklīgs, zinātkārs puiks, kurš skrien, lec, jokojās, mācās runāt un kuram ir pašam savas idejas un viedoklis. Lai gan ir grūti atcerēties, kā tas bija, kad viņš bija tikai mazs bēbītis… ir lietas, ko es nekad neaizmirsīšu par šo laiku. Noa dzimšanas diena man ir īpaša, jo ir tik daudz uz ko atskatīties mūsu gadā kopā.

Visvairāk dzīvē esmu pateicīga par dāvanu būt mammai – būt mammai tieši VIŅAM! Un tāpēc gribas to īpaši nosvinēt. Gribas saglabāt bildes un atmiņas, lai viņš tās var pārskatīt, kad būs liels un zināt, cik mīlēts viņš ir.

Man galvenais plānošanā bija, lai ballīte būtu ārā pie dabas, lai bērni varētu spēlēties ar bumbu, kas ir viena no Noa mīļākajām lietām, lai visi varētu justies nepiespiesti un ērti, runāties un smieties, lai būtu garšīgs un vienkāršs ēdiens un, protams, lai būtu smuki 😀 Un tas viss arī bija. Ja neskaita daudzos odus, viss bija perfekti.

Mēs ēdām uz ugusnkura vārītu zupu, dzērām mūsu iemīļoto vasaras dzērienu – rabarberu un cidoniju limonādi un beigās ēdām super skaisto un garšīgo kūku par kuru man jāsaka paldies manai mīļajai Anitai 🙂

Tā kā bijām ārā un mums apkārt visur bija milzīgi, veci, pasakaini skaisti ozoli, par dekorācijām nebija daudz jādomā. Uztaisīju balta lina karodziņu virtenes, kuras apdrukāju ar melnu auduma krāsu. Bļodiņām uzlīmējām ūsiņas un skaistākā dekorācija noteikti bija dzimšansdienas kūka.

Foto: Anita Austwick

Foto: Anita Austwick

Foto: Anita Austwick

Un šeit dažas no īpašajām sievietēm, kas mani padara par labāku, laimīgāku mammu. Ar savu draudzību, padomu un atbalst

Bija ļoooti daudz odu 😀

Apģērbs man un Noa no Lindex

Tevi varētu interesēt

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *