Mostamies!

mostamies_1

Pavasaris! Šodien gribējās kliegt no jumtiem, cik nenormāli forši, ka beidzot ir pavasaris. Svētdiena mūs pārsteidza ar saviem +18 un, lieki nedomājot, devāmies uz manu mīļo Siguldu to BAUDĪT. Ja kāds pirms nedēļas Lieldienu svētdienā, kad reizē sniga sniegs un lija lietus bez apstājas, man teiktu, ka pēc nedēļas kleitiņā skriešu pa mežu siltās saules staros, es pilnīgi noteikti neticētu.

Gaujas Nacionālais parks mūs pārsteidza ar skaisto mežu, kurš bija tik košs un zaļš, par spīti tam, ka nekas vēl nav izplaucis un pat zāle vēl nav izlauzusies cauri zemei. Mēs redzējām daudz taurenīšu, vardes, krupjus un ķirzaku. Man laikam nekad neapniks Noa seja, kad viņš aizrautībā iepazīst ko jaunu un skrien cauri mežam, skaļi kliedzot, lai pasteidzamies un sekojam viņam. Skaļi izsaucieni par tiltu, kāpnītēm, koku, taureni… tas viss pielīp arī pieaugušajiem un liek mosties no ziemas miega un atvērt acis līdzīgā aizrautībā.

Šodienas, ilgi gaidītie saules stari, smaržīgais mežs un smaidīgās sejas bija tāds iedvesmas lādiņš, ka mājās atbraucu ar pilnu kameru. Apstrādājot šīs bildes, manā sejā bez apstājas rotājās smaids. Ceru, ka tās liks arī jums nedaudz pasmaidīt.

Katras pastaigas galvenais atribūts.

Apģērbs man un Noa no Lindex

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *