Māmiņdiena

RAA_5808

Šodien Māmiņdiena un tik forši apstāties un īpaši padomāt par to, kāda dāvana ir būt par mammu. Un tā patiešām IR dāvana, kuru daudzi uztver kā pašsaprotamu un izturas pret to pavirši un daudzi citi tik ļoti ilgojas piedzīvot to kā sapņa piepildījumu.

Man tik liels prieks, ka ir tāda diena, kad īpaši godinām mammas… viņas dara un ir darījušas tik daudz darba, kas paliek nepamanīts un nenovērtēts.

Šonedēļ īpaši sev uzdodu jautājumu, vai es labāk gribu ērti vai labi?!

Dzīve ar mazu bērnu pilnīgi noteikti bieži nav ērta – ir jāsalauž savs ego, jāpārvar slinkums, jātrennē pacietība, jānoliek malā savas ambīcijas, jākāpj ārā no savas komforta zonas, jāliek kāda cita vajadzības pirms savējām… bet ārprāts, cik ļoti tas viss mums liek kļūt labākām! Cik ļoti pa šiem gadiem mainījies mans raksturs.

Varētu likties, ka nevarēt sestdienās vairs gulēt līdz pusdienlaikam ir trūkums, taču, cik daudz var vienā dienā paveikt, kad viens mazais sestdienās pieceļ pirms astoņiem!

Jautājumā par labāk vai ērtāk, man pilnīgi noteikti uzvar LABĀK! Man vēl tik daudz jāmācās un tik daudz kur gribas kļūt labākai… labi, ka ir viens mazs puisēns, kurš mani motivē un bieži pat fiziski neļauj apstāties. Mēs zinām, ka bērni mācās un dara to, ko redz mūsos, nevis to, ko viņiem sakām… šī doma motivē mani vairāk par jebko.

Mammas, jūs esat pašas labākās! Lai mums izdodas vēl un vēl LABĀK!

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *