Mājās

majas_1

Lai gan izejam ik pa laikam kādā sniegotā pastaigā, ziemas laiks nāk ar laiku, ko pārsvarā pavadām mājās. Jāsaka, ka Noa nav sajūsmā par ziemu. Viņam nepatīk aukstums un sniegs viņu īpaši nevilina. Cenšamies to mainīt un doties laukā, lai parādītu viņam, ka arī ziema var būt forša. Kamēr mums tas vēl nav līdz galam izdevies, daudz dzīvojamies pa mājām.

Noa patīk spēlēties ar mazām mantiņām un durvīm vai kastītēm, ko var atvērt un aizvērt. Ja arī tavam mazajam patīk tādas lietas, iesaku Playmobil. Noa to saņēma kā mīļu Ziemassvētku dāvanu un viņam ļoti patīk ar to spēlēties. Ir forši skatīties, kā attīstas viņa iztēle, kā viņš mācas jaunus vārdiņus un sāk izspēlēt dažādas lomu spēles. Joprojām viens no absolūtiem mantu favorītiem ir mašīnas. Īpaši topā Duplo mašīnas, ko var salikt, kustināt, ielikt un izņemt cilvēciņus. Vēl pie mums īstajā laikā atnākuši GiGi Bloks, kas ir lieli kartona kluči. Pa šiem mēnešiem tie ir izmantoti simtiem dažādos veidos – būvējam, veidojam, spēlējamies ar mantām, izmantojam kā kastītes un arī kā krēslu. Tiešām iesaku! Īpaši patiks arī nedaudz vecākiem bērniem, lai būvētu cietokšņus un mājas.

Tā mēs pavadām savu laiku mājās. Forši, ka ir Ziemassvētku dāvanas, kuras tagad ir laiks izpētīt un kārtīgi izspēlēties.

Ko jūs darāt mājās?

Noa apģērbs no Lindex

 

Un te dažas bildes no mūsu sniegotā meža!

Noa apģērbs no Lindex

Tevi varētu interesēt

6 komentāru

  1. Šodien, piemēram, spēlējām boulingu- nolikām uz grīdas tukšu 2l ūdens pudeli un ripinot vai metot visas mājās atrodamās bumbas, centāmies to apgāzt.

  2. Man jau izskatās, ka Jums tas puisīts vienkārši siltāk ir jāsaģērbj. Tik plānā cepurītē arī man ziema nepatiktu…

  3. Manam puikam arii ziema iisti nepatiik, saliigs. Tik tieshaam iists siltummiilis. Arii meegjinaam ar ziemas priekiem iepaziistinaat, bet visai aatri saka: ‘Maajinaas’:)

  4. Mana divgadniece arī nemīl ziemu un aukstumu. Viena gada vecumā tas bija īpaši izteikti, šoziem 2 gadu vecumā ir jau nedaudz labāk, bet tāpat lielāko daļu laika pavadām tieši mājās. Labāk bija varbūt tādēļ, ka nevedu viņu ne ratos, ne ragavās, bet tikai staigājām kājām. Un arī tad ārā iešana ir ļoti no noskaņojuma atkarīga. Es pat speciāli meklēju idejas, ko lai ar mazo dara ārā, kā viņu lai ieinteresē. Lasīju, ka viņiem patīk uzdevumi, tad nu meklēju, kādus uzdevumus varētu izgudrot. Idejas smeļos arī internetā, tajā skaitā outdoorlearningmadeeasy.co.uk

  5. Kad esam iekštelpās, tad Playmobil arī iet pie sirds – īpaši ar figūriņām spēlēt lomu spēles vannā 🙂 Tā kā meitiņai arī bija mašīnīšu periods, tad daudz spēlējās ar tām, vismīļākie bija robotiņi no multenes Robocar Poli. Tie tika tik daudz transformēti, ka es nespēju noticēt, ka tas vēl izraisa interesi 🙂 Tad bija pužļu likšanas periods, ko tagad ir nomainījušas lomu spēles ar lellēm, kas man pašai dikti iet pie sirds, jo bērnībā ļoti patika 🙂 Obligāta ir "mājiņa", kurā var ielīst pati ar visām mantiņām. Grāmatas arī, man par prieku, ir cieņā, lai gan neliedzu iespēju datorā paskatīties multenes un izglītojošas filmiņas. Tas viss ir angļu valodā, un meitiņa jau daudzus vārdus ir tā apguvusi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *