LEGO stāsts

IMG_2107

Viena no Noa visu laiku mīļākajām mantām vienmēr ir bijis LEGO. Viņš būvē, pārbūvē un atkal sāk no jauna. Iespējams tāpēc arī man šī vienmēr likusies forša manta, ko viņam uzdāvināt dzimšansdienā vai Ziemassvētkos. Tāpēc, ka tā ir neizsmeļama un nekad neapnīk.

Katru gadu uz Ziemassvētkiem cenšamies doties pie Noa vecmāmiņas . Pērn, kad palikām viņas mājās, viņa no bēniņiem nonesa lielu kasti, ko parādīja Noa. Tur iekšā bija LEGO Duplo vilciena komplekts, kuru pa gadiem un pa daļām viņi bija uzdāvinājuši bērniem Ziemassvētkos. Vilciens, ar kuru spēlējās Noa tētis un viņa brāļi un māsas, nu bija salikts pa visu grīdu, lai ar to spēlētos Noa. Lai gan šim rotaļu komplektam nu jau bija kādi 20 gadi tas izskatījās kā jauns un izraisīja milzīgu sajūsmu bērnos visas Ziemassvētku brīvdienas. Man likās tik forši, ka tagad, kad sākam ar Noa runāt par nākamo braucienu pie vecmāmiņas, viņš jau vairākas nedēļas runā par vilcienu viņas mājās. Esmu pārsteigta, ka viņš to tik labi atceras, jo viens gads ir ilgs laiks četrgadnieka dzīvē.

Tieši ap šo laiku mums radās iespēja izmēģināt jauno LEGO Duplo kravas vilcienu. Man laikam nav jāpaskaidro ar kādu sajūsmu viņš atvēra šo dāvanu un līdz ar to, cik lielu prieku piedzīvojām mēs paši. Atvērt vilciena kasti sestdienā bija pareizā izvēle, jo visas brīvdienas katrs brīvais brīdis tika pavadīts ar vilcienu. Man pašai ļoti patīk tas, ka komplektam līdzi nāk tik daudz dažādu detaļu – veikals, kuģis, ceļamkrāns, zvejnieku tīkls… ar to jau tagad izspēlēts desmitiem lomu spēļu un iespējas jaunām šķiet neizsmeļamas. Noa īpaši patīk visas detaļas – mazais putns, zivs, banāni veikalam… Forši, ka spēļu papildināšanai varam izmantot arī esošos Duplo komplektus.

Vēl šis komplekts ir īpašs, jo to ir iespējavadīt ar inerces motoru un, izmantojot krāsainus klucīšus un novietojot tos uzsliedēm, var iedarbināt dažādas aktivitātes, piemēram, ieslēgt skaņas signālu,uzpildīt degvielu, ieslēgt gaismiņu, mainīt virzienu un apstādināt to. Te ganjānodrošinās ar baterijām.

Vēl līdz ar vilcienu iespējams darboties araplikāciju. Šo gan vēl neesam izmēģinājuši, jo Noa pie telefona netiek un gributo pagaidām tā arī atstāt, taču domājam, ka varētu aplikāciju pamēģināt lidmašīnā.

Kopumā man jāsaka, ka šī patiešām ir superīgadāvana un, kā to pierādījusi mana vīramāte, kaut kas, ko glabāt mazbērniem, joLEGO ir rotaļlieta, kas laikam nekad neapnīk un vienmēr paliek aktuāla. LEGO unDuplo komplektus noteikti iesaku kā vienu no labākajām dāvanām gan saviembērniem, gan draugu un radu mazajiem. Mūsu mājās tas noteikti tā ir bijis jaukopš pirmās dzimšanas dienas un noteikti turpināsies ja vien Noa šis kaut kāpēkšņi nekļūs neaktuāls, ko šobrīd neparedzu. Iespējas, spēlējoties ar šīm mantām,sniedzas tik tālu, cik aizceļo mūsu un galvenais mūsu bērnu iztēle, tātadabsolūti neizsmeļamas!

mana vīramāte, kaut kas, ko glabāt mazbērniem, joLEGO ir rotaļlieta, kas laikam nekad neapnīk un vienmēr paliek aktuāla. LEGO unDuplo komplektus noteikti iesaku kā vienu no labākajām dāvanām gan saviembērniem, gan draugu un radu mazajiem. Mūsu mājās tas noteikti tā ir bijis jaukopš pirmās dzimšanas dienas un noteikti turpināsies ja vien Noa šis kaut kāpēkšņi nekļūs neaktuāls, ko šobrīd neparedzu. Iespējas, spēlējoties ar šīm mantām,sniedzas tik tālu, cik aizceļo mūsu un galvenais mūsu bērnu iztēle, tātadabsolūti neizsmeļamas!

Lai arī jūsu ģimenēs un mājās svētku laiks unbrīvdienas piepildītas ar sajūsmas pilnām bērnu acīm un garām, garām spēlēšanāsstundām. Mēs izspēlēsimies ar vilcieniņu mājās un tad dosimies darīt to pašu arvecmāmiņas noglabāto dzelzceļu!

Šobrīt manā Instagram profilā norisinās KONKURSS, kur varēsi vinnēt šādu vilciena komplektu un iespējams ļoti iepriecināt kādu uz Ziemassvētkiem. Piedalies!

Un vēl, ja tev arī ir kāds foršs LEGO stāsts, es priecāšos to dzirdēt komentāros!

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.