Klucīši – mazuļa ceļabiedrs

IMG_9914-2

Šis ir ilgi izlolots projekts, kur apvienojos spēkiem ar savu talantīgo brāli no Woodshop LV. Laiks ieguva pavisam citu lomu manā dzīvē, kad tajā ienāca Noa. Cik ilgi, šķita, ka vilkās katra grūtniecības nedēļa, viņu gaidot, tik pat ātri liekas, ka aizlidojuši gandrīz 4 gadi, kad viņš ir mūsu ģimenē. Un tad atkal laiks parādīja sevi no citas puses, kad Noa uzsāka bērnu dārza gaitas un man bija skaidrs, ka kāds mazs posms ir noslēdzies un cits ir sācies mums visiem kopā. Viens gan man pavisam noteikti ir skaidrs – laiks lido! Un mums paliek dārgas atmiņas, ko lolot un glabāt. Gribēju radīt kaut ko, kas būtu skaists un gaumīgs un kas palīdzētu šo ceļojumu kopā ar bērnu iemūžināt un saglabāt. Tā tapa šie klucīši, kas spēs saskaitīt grūtniecības nedēļas, bēbīša mēnešus, mazuļa gadus un bērna klases skolas gaitās. Viena lieta visiem tavas ģimenes bērniem un visiem posmiem no pirmās nedēļas mammas puncī līdz pat skolas absolvēšanai.

Man liekas, ka šī būtu forša lieta, ko uzdāvināt sev (vai kādai draudzenei vai ģimenei) uzzinot, ka gaidi mazulīti, bērniņam piedzimstot, dzimšanas dienā vai Māmiņdienā. Ja arī tu vēlies tādu iegādāties, raksti Woodshop LV un noteikti varēsi visu sarunāt.

 

P.S. Klucīši maksā 20EUR un būs iepakoti kastītē. Komplektiņi pieejami latviski vai angliski un izgatavoti no bērza koka.

Foto: Zane Martinova

Foto: Zane Martinova

 

Foto: Zane Martinova

Foto: Marta Logina

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *