Janvāra favorīti

Janvāra favorīti 1

Pagājušā gada nogalē saņēmu daudz vēstuļu par to, ka vēlaties redzēt vairāk atsauksmes par produktiem, ko lietoju. Tāpēc izlēmu, ka šogad centīšos katru mēnesi padalīties ar kādām lietām, kas man ļoti patīk un ko ieteiktu (un to arī daru) savām draudzenēm.

Es pati ļoti novērtēju šādus ierakstus no citiem, jo, ja kaut ko iegādājos veikalā no skaistumkopšanas, tad tas vienmēr būs kaut kas, par ko esmu redzējusi labas atsauksmes. Es ļoti, ļoti reti iegādājos dārgu kosmētiku un lielākā daļa no tā, ko lietoju es, atrodams Drogu plauktos. Es esmu pārliecināta, ka ir iespējams iegādāties labu kosmētiku, kas izskatās smuki lielāko daļu dienas, neiztērējot kāda cita minimālo algu. Ja tevi interesē šādi ieteikumi, priecāšos, ja sekosi līdzi.

Vispirms sākšu ar līniju, kas man bija jaunums. Pagājušā gada nogalē iepazinos ar šo Amway līniju un iemīlēju to no pirmās lietošanas reizes. Produkti likās tīri, nesmaržoja pārlieku spēcīgi un strādāja patiešām labi. Izmēģināju vēl kādus produktus no šīs līnijas un, lai gan arī tie bija labi, šie noteikti ir mani favorīti.

Pirmkārt sāku ar sejas nomazgāšanu ar želeju. Tā lieliski noņem arī kosmētiku, kas man ir svarīgi, jo negribu lietot piecus dažādus produktus katru vakaru, lai notīrītu seju. Pēc mazgāšanas arī sejas āda nav savilkta un sausa. Tālāk lietoju sejas ādu attīrošo toniku, kurš arī attīra poras. Un pabeidzu ar mitrinošo krēmu. Krēms ir jau tukšs un lūkošu gādāt nākamo, jo ļoti patika. Un pluss ir arī tāds, ka var uzreiz klāt virsū kosmētiku, jo krēms ātri iesūcas ādā un nav taukains.

Tā kā Amway krēms bija izlietots un nesen bija Ziemassvētki, sāku lietot šos divus produktus. Pirmais ir mans pagājušā gada favorīts. Tik daudzus iepakojumus izlietoju pagājušā gadā, ka pat vīrs šo bija pamanījis un saņēmu to no viņa Ziemassvētkos. Šis noteikti ir kads ceturtais vai piektais. La Roche Posay produkti nopērkami aptiekās, turklāt tiem bieži ir atlaides. Šis krēms saucas Effeclair Duo un paredzēts ādas defektu novēršanai un poru attīrīšanai. To iegādājos, jo pamanīju, ka pēc katras mazākās pumpiņas uz sejas parādās sarkanais pleķis, kurš tur paliek uz kādu mēnesi vai ilgāk. Regulāri lietojot, pamanīju, ka šī problēma man vairs nav.

Ziemā La Roche Posay krēmu lietoju kopā ar Stendera mitrinošo želeju sejai no Savvaļas rožu līnijas. Šo produktu lietoju no rītiem, jo tas ir ļoti svaigs, viegls un ļoti, ļoti ātri irsūcas sejas ādā. Ziemā īpaši izjūtu to, ka nepieciešams papildus mitrināt sejas ādu un šis produkts tieši to arī dara. Man ļoti patīk arī šis iepakojums, jo tam ir pumpītis, tātad produktam nepiekļūst gaiss un baktērijas un pati želeja tiek spiesta uz augšu, tātad iespējams to izlietot līdz pēdējam pilienam. Abus, iepriekš minētos krēmus, atgriežu vaļā ar šķērēm, lai izlietotu līdz galam.

Tikko iegādājos jau otro Essence camouflage korektoru ādai zem acīm. Manuprāt, šim produktam ir daudz plusu. Tas perfekti nosedz zilos riņķus zem acīm, ļoti labi izpludinās, nav nepieciešams daudz produkta, jo ar nelielu daudzumu var izgaismot ādu zem acīm un tam ir ļoti, ļoti pievilcīga cena. Šo produktu iegādājos Drogās.

Pēdējais šī mēneša favorīts ir produkts, kuru biju redzējusi visur! Un tam bija tik daudz slavas dziesmu, ka šogad, ieraugot mini iepakojumu Anglijā, izlēmu to beidzot izmēģināt. Tas ir Hoola bronzeris no Benefit. Man ļoti patīk, kā šis produkts izpludinās un patīk tā krāsa. Ziemā, manuprāt, īpaši jāuzmanās no toņiem, kas varētu būt parāk silti. Šim ir ļoti labs tonis. Noteikti iesaku! Man šķiet, ka Latvijā to nevar iegādāties, taču var pasūtīt no Asos.

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *