Instagrams

instagrams_1

Apgērbs no Lindex

Šis nav atbildes raksts uz TO rakstu 😀 Tā vakar daudzi atsaucās uz Agijas rakstu par “Instagram mammām” un reālo dzīvi. Arī man sākumā šis raksts likās drusku aizvainojošs, taču nekad nesauktu sevi par “Instagram mammu” 😀 Vēlāk gan es aizdomājos un drusku parunājos arī ar pašu Agiju un sapratu, ka raksts taču ir pavisam par kaut ko citu… par to, ka dzīvē viss dažkārt ir daudz grūtāk un realitāte mums citreiz šķiet kā auksta ūdens šalts. Un es domāju, ka šādas izjūtas ir bijušas katrai mammai – citai uz mirkli un citai uz mēnešiem/gadiem. Tāpēc tāds raksts un šāda tēma ir vērtīga, lai izprastu, ka viss nav ideāli, lai gan tā šķietami liekas, skatoties cilvēku profilos Instagramā.

BET! Man liekas, ka šis raksts ir (gribot vai negribot) pacēlis arī citu tēmu. Sociālos tīklus, salīdzināšanu, bildēm internetā un to, kas mēs patiesībā esam. Par šo es esmu domājusi TIK daudz un jau sen gribēju kaut ko uzrakstīt blogā.

Es gribu TEV atgādināt – jā, tev! Mammai, kura šo lasa un skatās manu Instagram profilu vai blogu un domā, ka mums viss ir perfekti. Esmu saņēmusi šādus komentārus pie bildēm – jums ir perfektā dzīve! NEVIENAM, NEKAD NAV PERFEKTA DZĪVE!!! NEVIENAM! Katram ir savas grūtības, savi trūkumi, savas nedienas! Tas, ka to neparāda Instagram profils nenozīmē, ka tādu nav! Arī es sevi dažkārt salīdzinu ar kādu citu – gan internetā, gan ārpus tā. Kaut kā vienmēr liekas, ka manas draudzenes ir gudrākas, skaistākas, stilīgākas, ka viņu dzīves ir interesantākas, ka laulības laimīgākas, mājas tīrākas 😀 haha! Un varbūt tā arī ir! Un varbūt kāds skatās uz mani un domā to pašu.

Es TEV saku, ka katra mamma, ko tu redzi instagramā un apskaud vienkārši cenšas iedvesmot sevi, tevi – padarīt pasauli labāku, vairojot labo. Vienmēr atceries, ka aiz tīras mājas ir daudzas dienas, kad viņa nav tīra un daudz darba, lai viņa tāda būtu. Aiz laimīgo bērnu bildēm slēpjas asaras un niķi, un daaaudz pacietības, jo mēs visi – bērni un mammas vēl tikai mācamies. Aiz stilīgajām drēbēm un uzkrāsotajām sejām slēpjas pidžammas un netīri mati, un zili riņķi no negulētām naktīm. Aiz skaistas bildes ar kūkām un gardiem ēdieniem ir netīru trauku kaudzes. TĀ IR DZĪVE! BET tas viss ir tā vērts un skaistais ir jāvairo, jālolo, jādalās, jāiedvesmo!

Lūdzu “Instagram mamma” ja tu šo lasi, turpini to darīt – turpini likt skaistās bildes, turpini dalīties ar skaisto, priecīgo, gaišo, jo man to vajag, pasaulei to vajag. Parādi, ka uz lietām var paskatīties divējādi. Pastāsti, ka visu dienu var čīkstēt par negulētu nakti vai arī var priecāties par to, ka ir kafija un ka zilos riņķus var viegli aizkrāsot, jo tas viss ir tā vērts! Tas ir tā vērts! Un tas ir tas, ko es paņemu, kad ieeju Instagramā. Kad es sēžu un žēloju sevi, ka neesmu gulējusi un esmu sapīkusi, un negribu kāpt laukā no pidžammas… es redzu kādu mammu, kas saka: “Hey, es arī negulēju, bet es izvēlos smaidīt un priecāties par to, kas ir.” Un vairākumā gadījumu tas man liek izkāpt no pidžammas un sākt dienu vēlreiz.

Priecājies par bildēm, dalies ar skaisto un atceries, ka skaistais ir tikai daļa no attiecīgā cilvēka dzīves!

Un vēlreiz, tas, ko uzrakstīja Agija ir par pavisam citu tēmu, tāpēc šis NAV atbildes raksts. Bet es priecājos, ka tas iedvesmoja beidzot pateikt to, ko sen jau domāju 🙂 Un iesaku seko Agijas Instagram profilam tas ir baudāms un iedvesmojošs.

Tevi varētu interesēt

1 komentārs

  1. Paldies par šo rakstu. Jo TO rakstu (kaut kā man tas bija pagājis garām) izlasīju tikai dažas dienas atpakaļ un man sākumā tas arī likās aizvainojošs. Tāpat man "pieleca" dažu centieni un bildes, atbildot uz TO rakstu – par īstajām dzīvēm aizinstagrammijā.
    Pievienojos katram Tavam vārdam un piebildei par iedvesmu, ko varam gūt un gūstam. Arī man tā ir. Iedvesmo izmazgāt matus, kad sākumā, šķiet, ka man ir tik grūti, ka to nevaru izdarīt utt., vai ienest ziedus.
    Instagramm mammas ir superīgas! Tu arī turpini tādā pašā garā 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *