Grūtniecība

Grūtniecība 1

Grūtniecība ir ļoti interesants laiks un šķiet, ka ir viegli nozust tajā, ko esi par to iedomājies pirms tam, ko sajūti un piedzīvo tagad un visam pa virsu vēl to, ko tev saka citi.

Vieniem tas ir skaistākais laiks sievietes dzīvē, otriem murgs no kuru pārciest un ātrāk tikt laukā. Un brīžiem jāsaka, ka tie ir abi. Dažkārt abi reizē.

Man tomēr jāsaka, ka visvieglāk apmaldīties tajā ikdienā, kad šķiet, ka visur sāp un gribas tikai gulēt, bet ikdienas darbu un pienākumu nepaliek mazāk, un tik ātri aizmirstas… aizmirstas, kas ar mani notiek, ko es šobrīd daru.

Kad apstājos un atceros, ka man ir tas gods piedalīties jaunas dzīvības radīšanā, ka man ir iespēja būt kopā no paša sākuma ar jaunas dzīves iesākumu, kad saprotu, ka mans bērniņš aug un veidojās tepat kopā ar mani katru dienu… dzīves sīkumi un grūtības, kas dažkārt nāk līdz izbāl un kļūst sīkākas un sīkākas. Tas ir skaists laiks, tas ir piepildīts laiks… tomēr jāsaka, ka tas ir tieši tik piepildīts, cik mēs izvēlamies redzēt.

Mana apņemšanās šajā pavasarī ir vairāk apstāties un saprast, ka šis ir skaistākais laiks un “alga”, kuru saņemam šo deviņu mēnešu beigās ir nesalīdzināmi lielāka pret jebkādām grūtībām vai neērtībām, ko piedzīvojam pa ceļam.

Paldies Anitai Austwick par jauko pavasara pastaigu un šīm bildēm.

 

Tevi varētu interesēt

2 komentāru

  1. Tu esi tik skaista, īsti plaukstoša pavasara puķe!:) Lai Tev skaisti vēl pēdējie gaidīšanas mēnesī un īpašais satikšanās brīdis.

  2. Es šo laiku izbaudīju, kā tādu ambroziju… es biju sajūsmā par katru mazuļa kustību un vēlējos, lai viņš nekad neapstājas…. grūtniecība bija pats visaizraujošākais, ko esmu piedzīvojusi līdz šim…
    Tu izskaties ļoti starojoša un pārlaimīga… man prieks par jums…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *