Gaidību fotosesija rudenī!

gaidibu_fotosesija_rudeni_1

Bieži blogā nedalos ar fotosesijām, kuras esmu bildējusi. Tomēr gribu padalīties ar šo, jo te ir mīlestība, rudens, siltums, krāsas un sirsnība par spīti tam, ka diena bija ļoti auksta, vējaina un pelēka.

Patiesībā šis ir labs salīdzinājums tam, ko dažkārt nozīmē iznēsāt bēbīti. Pirms paliku stāvoklī ar Noa, es gaidīju, ka tas būs skaistākais laiks manā dzīvē, ka mirdzēs acis un āda un ikdiena būs pilna ar mieru un milzīgu prieku. Un tā arī bija! Tikai dažkārt tam līdzi nāca hormonu izraisītas asaras, sliktas dūšas un iznīcinošais nogurums. Un ar laiku es sapratu, ka tas ir skaistākais laiks, ja protam to novērtēt un saskatīt caur auksto, vējaino un pelēko dienu.

Grūtniecības fotosesija, manuprāt, ir tik svarīga. Tas notiks tikai vienreiz! Tikai vienreiz tu gaidīsi šo bērniņu. Un cik īpaši vēlāk atskatīties pašai uz to, ko spēj izdarīt mūsu ķermenis – radīt un izlolot dzīvību. Un cik īpaši bērniņam redzēt, cik ļoti viņš vai viņa ir bijuši gaidīti un mīlēti jau no pirmās dienas. Ja gaidi mazulīti un tikai vēl domā par to, vai ieguldīt šādās bildēs un iemūžināt šo īpašo laiku, iedrošinu tevi to darīt.

Tātad, dalos ar Sanitas un mazās Esterītes bildēm. Viņas prata saglabāt siltu smaidu un prieku cauri katrai vēja brāzmai. Paldies viņām par to!

Apģērbs no Lindex

Tevi varētu interesēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *