Home

majas_1

Lai gan izejam ik pa laikam kādā sniegotā pastaigā, ziemas laiks nāk ar laiku, ko pārsvarā pavadām mājās. Jāsaka, ka Noa nav sajūsmā par ziemu. Viņam nepatīk aukstums un sniegs viņu īpaši nevilina. Cenšamies to mainīt un doties laukā, lai parādītu viņam, ka arī ziema var būt forša. Kamēr mums tas vēl nav līdz galam izdevies, daudz dzīvojamies pa mājām.

Noa patīk spēlēties ar mazām mantiņām un durvīm vai kastītēm, ko var atvērt un aizvērt. Ja arī tavam mazajam patīk tādas lietas, iesaku Playmobil. Noa to saņēma kā mīļu Ziemassvētku dāvanu un viņam ļoti patīk ar to spēlēties. Ir forši skatīties, kā attīstas viņa iztēle, kā viņš mācas jaunus vārdiņus un sāk izspēlēt dažādas lomu spēles. Joprojām viens no absolūtiem mantu favorītiem ir mašīnas. Īpaši topā Duplo mašīnas, ko var salikt, kustināt, ielikt un izņemt cilvēciņus. Vēl pie mums īstajā laikā atnākuši GiGi Bloks, kas ir lieli kartona kluči. Pa šiem mēnešiem tie ir izmantoti simtiem dažādos veidos – būvējam, veidojam, spēlējamies ar mantām, izmantojam kā kastītes un arī kā krēslu. Tiešām iesaku! Īpaši patiks arī nedaudz vecākiem bērniem, lai būvētu cietokšņus un mājas.

Tā mēs pavadām savu laiku mājās. Forši, ka ir Ziemassvētku dāvanas, kuras tagad ir laiks izpētīt un kārtīgi izspēlēties.

Ko jūs darāt mājās?

Noa apģērbs no Lindex

 

Un te dažas bildes no mūsu sniegotā meža!

Noa apģērbs no Lindex

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.