Baby supplies

bebisu_lietinas_1

Kad gaidīju Noa ļoti daudz laika pavadīju internetā, meklējot, kas tieši man būs vajadzīgs, kad mazais būs klāt. Daudz jautāju draudzenēm par to, kas tiešām noder un kas nē, un kas no tā, kas vajadzīgs ir tiešām labs un skaists. Latvijas blogos un forumos šādas informācijas bija maz. Ļoti priecājos, ka viens+viens raksta par to, ko pirkt un ko nepirkt mazajam. Tas noteikti atvieglos darbu daudzām jaunajām māmiņām 🙂 Gribēju papildināt šo sarakstu un padalīties ar konkrētām lietām, kas man patika, noderēja, ko ieteiktu draudzenēm un pirktu atkal. Šis ir tikai mans personīgais viedoklis un tas ir ļoti subjektīvs. Tas kas patīk un noder man, iespējams nederēs tev, bet, ja nu tomēr… Un šis nav pārāk praktisks saraksts, vairāk tādas lietiņas, kas man mīļas un noderīgas

  • RATI – mēs lietojam Bugaboo Cameleon ratus un tie man ir tā noderējuši. Noa ir bērns, kuram patīk braukt ratos. Kad viņš bija mazs gājām garās pastaigās. Šie rati man īpaši patīk, jo it viegli (dzīvojam ceturtajā stāvā, tāpēc tas ir svarīgs faktors) un ļoti viegli vadāmi, tas nāk talkā, ja vienā rokā kafijas krūze un visur var izstūrēt ar otru roku 😉
  • SLINGS – mēs izmantojām Boba wrap slingu, kuru pasūtīju amazon.com Slingu nelietojām tik daudz, cik gribētos, jo pa māju pašai nelikās ērti un droši darboties, kad mazais iesiets. Bet noteikti lietotu atkal, jo pirmajos mēnešos tas noderēja, ja devāmies pie jūras, uz mežu vai kādā citā pastaigā, kur nav tik viegli izbraukt ar ratiem.

  • KNUPĪTIS – mums knupītis bija liels palīgs un tas ir katra paša izvēle – lietot tādu vai nē. Mēs savējos pasūtījām, jo Latvijā tos nevarēja nopikt, bet biju daudzos ārzemju blogos tos redzējusi un tos ieteica arī draudzene. Tagad gan šos knupīšus var nopirkt arī Latvijā 🙂 Ja izlemsi lietot knupīti, tev noteikti vajadzēs knupīša turētāju.

  • SEDZIŅAS – viens no maniem mīļākajiem un veiksmīgākajiem pirkumiem ir šīs sedziņas. Tās ir super mīkstas un tiešām paliek mīkstākas ar katru mazgāšanas reizi. Viņas ir lielas un vieglas, un elpojošas. Mēs tās izmantojam visam – gulēšanai, ratu pārklāšanai, ja vajag paslēpties no saules. Visam! Un tas, kas man patīk visvairāk ir tas, ka tās ir vienkāršas ar skaistiem dizainiem un, ja tās vajag izmantot kā pārklāju barošanai, viņas izsktās vienkārši kā skaista šalle un nepievērš pārāk daudz uzmanības. Ja šādas būtu lielos izmēros, es nopiktu sev arī un šis ir viens no pirkumiem ko noteikti atkārtotu!

  • DRĒBĪTES – kad Noa piedzima es iemācījos pretējo tam, ko man teica pirms tam. Jā, drēbes ir jāmaina bieži, bet mēs neizmantojām lielāko daļu no tā, ko bijām sapirkuši. Beigu beigās tāpat drēbītes mazgājām un turpinājām vilkt tās, kuras vairāk patīk un kuras mīļākas. Ja atgrieztos atpakaļ pagātnē noteikti pirktu mazāk, bet tādas, kuras tiešām patīk 🙂 Man vislabāk patīk drēbītes no Lindex, Zara, Reserved, H&M un visādi citi atradumi.

Apģērbs no Lindex

  • MANTAS – arī ar mantām, tāpat kā ar drēbītēm man liekas, ka mazāk ir vairāk. Mums ļoti noderēja Žirafe Sofija, jo mazajam tiešām to ir viegli satvert un spēlēties. Man liekas, ka jo Noa aug lielāks, jo vieglāk saprast, kas tieši patīk viņam un kāda veida mantas viņam vislabāk patiktu. Kad viņš bija bēbīts viņam patika visas čaukstošās, graužamās mantas. Tagad viņam patīk viss, kas ir tehnisks. Katrs mazais ir atšķirīgs, bet pašā sākumā man liekas vislabāk sākt ar dažām foršām, mīļām mantiņām un tad papildināt pēc vajagdzības.

Noa šobrīd topā šis lācītits un man pašai tā patīk. Viņš staigā pa māju un aiz rociņas nēsā lācīti līdz, dod bučiņas un samīļo. Tik mīļi. Lācītis no Lindex

 

  • Tas, ko gribēju nopikt, bet nepaspēju ir šīs graužamās krelles un ir tik forši, ka tās tagad var iegādāties Latvijā un meitene, kas tās taisa pati ir mamma, tātad produkts noteikti ir izstrādāts no pieredzes. Man liekas, ka šīs ir ne vien foršs aksesuārs mazajam, bet arī skaista rota mammai.
  • Man pašai ļoti īpaša lieta ir Noa atmiņu grāmata. Tā jau tagad ir tik ļoti īpaša un ik pa laikam pāršķirstu lapas un tā noteikti ar laiku kļūs vēl īpašāka.

Protams, ir daudzas citas praktiskas lietas, kas šeit nav pieminētas, bet te vairāk par tām lietām, kas man bijušas īpašas un svarīgas vai ļoti noderīgas 🙂 Man liekas, ka dažreiz ir forši padalīties ar konkrētām lietām, kas patīk, jo ir viegli apmaldīties visos bēbīšu produktos. Kas ir tas ko tu ieteiktu citiem?

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *