Authentic?

autentiski_1

Vai tev ir bijusi nedēļa vai diena, kad liekas, ka nekas neiet tā, kā vajadzētu? Kad liekas, ka visi tie mammu darbi ir nenozīmīgi un neviens tos neredz? Kad grūti celties un jau atkal kārtot māju, jo zini, ka rīt tas viss atkal sāksies no jauna? Kad negribas nevienu satikt, ne ar vienu runāt, bet tajā pašā laikā jūties izolēts un gribi, lai kāds uzzvana? Kad gan ķermenis, gan prāts šķiet tik smagi un noguruši? Jā, man tāda bija iepriekšējā. Ko es darīju? Neko! Haha! Nu nē, darīju visu, kas bija jādara, jo mazais, enerģiskais puika, kura dzīve šobrīd atkarīga no manis, ir svarīgāks par manu garastāvokli. Tikai to visu darīju bez liela prieka vai motivācijas.

Šis mans garastāvoklis pagājušajā nedēļā izraisīja daudz pārdomu… Bieži tagad lasu par to, kā citiem liekas, ka cilvēki Instagramā izliekas vai prezentē kādu izdomātu, samākslotu dzīvi. Tas nekad nav bijis mans mērķis, tāpēc pārdomāju, vai to daru arī es? Kāpēc, piemēram, negribas likt bildi internetā un teikt, ka man ir slikta nedēļa un slikts garastāvoklis? Vai tas nozīmē, ka neesmu autentiska internetā? Vai tā ir taisnība, ka vēlos parādīt sevi kā ideālu?

Nedēļas beigās, gan es atradu atbildi uz šo jautājumu. Manā dzīvē ir dažādi cilvēki un katram no tiem, atkarībā no mūsu attiecībām, ir noteikta pieeja manai dzīvei un personīgajām domām vai sajūtām. Šī pieeja tiek iegūta caur gadiem ilgu draudzību, kas iziet caur priekiem un bēdām kopā. Tā tiek dota cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā pierādījuši, ka viņiem rūp manas emocijas vai domas. Viņi bijuši klāt brīžos, kad ir bijis jāraud un brīžos, kad ir jāsvin. Šāda pieeja nav visiem. Tā tiek veidota un kopta cauri laikiem. Manas attiecības ar citiem atšķiras. Un es ticu, ka tā ir katram no mums! Ir paziņas uz kuru jautājumu par to, kā tev iet, mēs vienmēr atbildam ar: labi! Un ir draugi, kuru priekšā, kā atbildi uz šo jautājumu, var izplūst asarās. Un neviena no šīm atbildēm tevi nepadara par meli. Tās tevi padara par cilvēku ar veselīgām robežām.

Tāpēc svinīgi paziņoju, ka atsakos justies vainīga, jo kādam nepatīk tas, kas tiek attēlots Instagramā. Pārmeklējot savu sirdsapziņu, es zinu, ka internetā nemeloju un mans mērķis nav parādīt savu dzīvi perfektāku nekā tā ir. Vienkārši simtiem svešu cilvēku nav pieeja manai dzīvei pilnībā ar visiem tās priekiem vai bēdām. Un es izvēlos, cik liela šī pieeja būs un ar ko es esmu gatava dalīties. Tas mani nepadara mazāk autentisku.

Lūdzu nekad nedomā, ka es, mana dzīve, manas mājas, mans bērns, laulība vai draudzības ir jebkādā veidā perfektas. Es mācos saskatīt labo, būt pateicīga un mācīties, lai visas šīs lietas aug un kļūst labākas. Taču tās nav un nebūs perfektas!

Un pēc tā visa bija tik labi aizbraukt uz ļoti vējaino jūru, lai izvēdinātu galvu. Mašīnā izkratīt sirdi un izdzert milzīgu kafijas krūzi ar putukrējumu. Atbraucot mājās, domas bija skaidrākas un lietas vairs neizskatījās tik drūmas. Šonedēļ jau ir pieslēgta apkure un gribas kārtot māju, uztaisīt kaut ko garšīgu un paspēlēt ķerenes ar Noa. Paldies Dievam!

Paldies manai mīļajai draudzenei Anitai, ka izvilka mani no mājas, uzklausīja un to visu vēl smuki safočēja!

Noa nebija vēja fans 😀

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *