2 years!

2_gadi_1

Martā šim blogam paliek 2 gadi. Šie divi gadi ir bijuši paši īpašākie manā dzīvē, jo es kļuvu par mammu. Es iemācījos, kas patiešām ir beznosacījuma mīlestība, iemācījos, ka varu daudz vairāk nekā domāju un to, ka nekas nav neiespējams, ja vien ir mīlestība un lietas var būt grūtas, bet ne par grūtu. Šis ir aizraujošs piedzīvojums un priekšā ir vēl tik daudz!

Blogs man nozīmē tik daudz, jo tā ir vieta, kur patiešām ik pa laikam izeju cauri un gremdējos skaistās atmiņās, nedaudz tā it kā šķirstītu albūmu. Un man prieks, ka pa ceļam, kamēr krāju savus skaistos brīžus, ir izdevies iepriecināt un iedvesmot arī dažus no jums 🙂 Tas patiešām ir skaisti!

Mani ļoti iepriecina, kad kāds uzraksta, ka ar bēniem aizbraucis uz mežu, jo redzēja bildes blogā, kāds cits savādāk paskatījies uz rudeni, un vēl kādam viena no receptēm kļuvusi par ģimenes iemīļotāko ēdienu. Tas ir tik forši! Jūs mani ļoti iepriecinat un tāpēc, sadarbībā ar Lindex, es gribētu iepriecināt arī kādu no jums. Dodies uz manu Instagram kontu un uzzini kā piedalīties 🙂

Priekšā vēl daudz piedzīvojumu un skaistu brīžu 🙂 Man prieks, ka ir vieta, kur tos krāt un lolot. Un ir forši domāt, ka kādu dienu, Noa varēs pats atskatīties uz šīm atmiņām. Paldies Jums!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *