Briežu dārzs

briezu_darzs_1

Zinu, ka blogs visu vasaru bijis pavisam kluss. Bet ir vasara! Un vasara mums ir tik īsa, ka galīgi negribējās pavadīt laiku iekšā un pie datora. Turklāt šogad kaut kā sanācis, ka man bijuši vairāk foto darbiņi, kas ir riktīgi forši, bet vēl jo vairāk gribas limitēt laiku, ko pavadu internetā vai pie datora.

Jau minēju Instagramā, ka manas domas un sajūtas aizvien vairāk ilgojas pēc rudens un tomēr gribu noķert vasaru aiz astes un pilnībā izbaudīt laiku, kas vēl atlicis. To gribu arī ieteikt jums, tāpēc turpmākajos ierakstos padalīšos ar idejām kur un kā izbaudīt pēdējās vasaras vai pirmās rudens dienas.

Šodien devāmies uz Mores Briežu dārzu. Šī galīgi nav tikai vasaras aktivitāte, jo esam tur bijuši gan ziemas vidū, gan agrā pavasarī, bet noteikti iesaku aizbraukt uz šo vietu… Pastaigas garums ir ideāls ar mazu bērnu – ne par garu, ne par īsu. Varat droši doties pastaigā ar ģimeni vai draugiem, nav vajadzīgs pavadonis. Ierodoties ir jāsamaksā par ieeju un ir iespējams iegādāties spainīti ar gardumiem briedīšiem, ko noteikti iesaku darīt. Brieži, redzot cilvēkus, paši tuvojas nožogojumam, jo zina, ka dabūs kādu našķi. Noa katru reizi sākumā nedaudz baidās, bet uz beigām jau ir drosmīgs un briežiem izbaro visu spainīti. Kopumā jāsaka, ka man šī vieta ļoti, ļoti patīk. Tas ir piedzīvojums gan bērnam, gan man pašai (jo cik tad bieži gadās pabarot briedi?), teritorija ir skaista, sakopta, apkārt miers un klusums, darbinieki vienmēr ļoti laipni un tas nav pārāk tālu no Rīgas. Noteikti jāpiemin vēl, ka, lai apmeklētu, Briežu dārzu, iepriekš jāuzzvana un jāpiesakās. Numuri, konkrētā atrašanās vieta un cits info pieejams mājas lapā.

Lai arī tev jauks piedzīvojums šajā skaistajā vietā. Domāju, ka noteikti brauksim vēl un vedīsim draugus.

Kad gājām prom Noa visus briežus sauca līdzi, teica, lai ejot uz mašīnu un sūdzējās man, ka viņi nerunājot ar viņu. Vislabākais bija tas, ka brieži viņam arī labprāt sekoja, jo tikko bija apēduši pus spainīti ābolu no viņa mazās rociņas.

Tevi varētu interesēt

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *