Atā vasara! Čau rudeni!

ata_vasara_cau_rudeni_1

Šodien biju uz tirgu un sapratu, ka starp dāliju un gladiolu kalniem, plūmju un ābolu smaržām rudens patiešām ir atnācis. Kalendārs saka, ka šodien ir 2. septembris un, lai gan rudens ir mans pats mīļākais gadalaiks, no vasaras ir grūti atvadītites arī man. Un tomēr tas ir jādara, lai var ienākt rudens ar savu dzestro gaisu, ar krāšņajiem skatiem un smaržām laukā, ar mājīgumu un siltumu, kafijām, grāmatām, mūziku… ai, es varētu turpināt bezgalīgi… Rudenim pieder mana sirds.

Vasara, paldies tev par garajiem, gaišajiem vakariem, paldies par jūru, kas Noa šogad tik ļoti iepatikusies, paldies par ziediem, kurus var klēpjiem saplūt pļavā un taisīt vainagu, zāles smaržu, karstām smiltīm zem pēdām, paldies par ogām, kuras var pieēsties pa taisno no krūma, paldies par laiku un smiekliem kopā ar mīļajiem.

Laiks atvadīties līdz nākamajam gadam un laiks gatavoties skaistam, krāšņam rudenim! Rudens ir pārmaiņu laiks! Es ceru, ka pārmaiņas būs tik pat skaistas kā pats gadalaiks!

Uz atvadām daži kadri no mūsu vasaras ikdienas. Šķiet, ka vasarā viss ir vieglāk, bet, kad atskatos, notikušas daudzas lietas, kas nav bijušas vieglas šajos mēnešos. Noa bija saslimis ar pneimoniju un pavadījām vienu ļoti garu un bailīgu dienu slimnīcā un tad veseļojāmies mājās. Tomēr arī starp vairākiem ne tik priecīgiem vai ļoti grūtiem notikumiem, paspējām arī doties uz jūru, salasīt mežā ogas, aizbraukt uz laukiem un sēdēt ar tēju laukā līdz naktij, runājoties ar mīļu draugu, paspējām iziet laukā svelmainā dienā, patveroties no karstuma koku paēnā, un arī iziet pastaigā ar lietus mēteļiem, gumijniekiem un cepuri…

Tiekamies rudenī, draugi!

Noa salasīja man puķītes 🙂

Noa apģērbs no Lindex

Noa apģērbs no Lindex

Noa apģērbs no Lindex

Noa apģērbs no Lindex

Noa apģērbs no Lindex

Apģērbs no Lindex

Noa apģērbs no Lindex

Cepurīte no Lindex

Tevi varētu interesēt

4 komentāru

        1. Jā, tikai savējo kaut kā nebiju paskatījusies no telefona. Sapratu, ka iepriekšējais formāts, kaut arī likās smuks, bija diezgan nepārskatāms un tad Suqarespace darbinieki, pēc maniem miljons jautājumiem, ieteica šo. Kaut kā nesaliku kopā, ka vienādi…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *