Anglijas atklājumi

anglijas_atklajumi_1

Draudzeņu iedrošināta, gribu blogā vairāk dalīties ar dažādiem atradumiem un ieteikumiem. Pati tik bieži izmantoju citu blogeru ieteikumus. Man liekas, ka manā kosmētikas maciņā nav gandrīz nevienas lietas, kura tiktu nopirkta bez iepriekš izlasītas labas rekomendācijas. Un ir tik forši, ja var iegādāties lietas, kuras kāds cits jau ir pārbaudījis un izvērtējis.

Mans vīrs ir anglis un vairākas reizes gadā mēs dodamies uz Angliju, lai apciemotu ģimeni un draugus, un pavadītu laiku kopā ar tiem, kas mums mīļi, bet kurus ikdienā nevaram tik viegli satikt. Pa šiem gadiem Anglija kļuvusi par vietu, kur “papildinu krājumus” 😉 Ir vairākas lietas, ko esmu iemīļojusi un kuras diemžēl nevar nopirkt Latvijā. Pēdējos gados čemodāns gan ir kļuvis ļoti smags un pilns, jo daudzas lietas pērku arī Noa un draudzenēm ar kurām padalos ar saviem atklājumiem.

Pēdējo reizi Anglijā bijām februārī tāpēc esmu ļoti priecīga, ka atklāju eshopwedrop, kuri piegādā preces no Anglijas un vari pats izvēlēties un pasūtīt ko vien vēlies no paša veikala un šīs lietas saņemt uz mājām. Zinu, ka daudzi izmanto koppasūtījumu opciju, bet ir daudzas lietas, kā pārtikas preces, kuras uz Latviju pasūtīt nevar. Esmu ļoti priecīga par šo opciju.

Našķus iegādājos šeit

Šoreiz pasūtīju dažādus našķus Noa, kurus šeit pērku eko veikalos ar milzīgu uzcenojumu un, kad ieraudzīju cenu Asda veikala lapā, nolēmu pasūtīt vairāk, lai sūtījums atmaksātos un pietiktu ilgākam laikam. Esam īpaši iecienījuši auzu batoniņus ar žāvētiem augļiem, kas ir lielisks našķis, ko paķert līdzi, ja dodamies prom no mājām uz kādu laiku.

Apģērbs no Lindex

Pastāstīšu vēl par dažām lietām, ko vienmēr sameklēju, kad esmu Anglijā. Protams, bez tā visa var iztikt, bet varbūt, ja esi Anglijā vai veic pasūtījumu, šīs rekomendācijas tev noderētu.

  1. Carmex lūpu balzāms ir mans pagājušās ziemas labākais atklājums. Kopš to februārī iegādājos Anglijā, esmu atradusi arī veikalu Latvijā, kur to iegādāties. Taču cenas atšķirība ir diezgan liela. Tāpēc, ja redzi to kādā veikalā ārzemēs, iesaku izmēģināt.
  2. Real techniques mape up otas. Arī iegādājamas Latvijā. Taču Anglijā tām ir labāka cena un bieži atrodamas dažādas atlaides. Kvalitāte ir lieliska!
  3. Reeses šokolādes. Esmu ļoti priecīga, ka tagad tās var iegādāties Stockman un Statoil. Vienmēr, kad esmu Anglijā, nopērku lielo iepakojumu ar mazāko, zelta papīrīšos ietīto versiju.
  4. Maybelline age rewind korektors ar ko paslēpt zilos riņķus. Īpaši aktuāls jaunajām māmiņām 😉
  5. Kopumā varētu ieteikt visu veikalā Boots nopērkamo Soap and Glory produkciju, taču Sugar crush līnija ir mans favorīts. Pēdējo divu gadu laikā laikam neesmu lietojusi citu dušas želeju. Smarža, protams, ir ļoti individuāla, tāpēc nevaru apgalvot, ka visiem patiks, taču iesaku pasmaržot, ja rodas tāda izdevība kādā veikalā vai, ja esi pie manis ciemos. Smaržo saldi un svaigi reizē. Pēc cukura un laima.
  6. Diemžēl Lush ir atstājis Latviju un šis produkts, kas man bija kļuvis tik mīļš pazudis līdz ar to. Comforter burbuļi ir mans mīļākais vannas produkts.
  7. Vaseline roku krēms. Laba cena, nav taukains, laba smarža. Vienmēr sapērku daudz un turu katrā somā un katrā istabā pa rokai.
  8. Yankee sveces. Tās iespējams iegādāties Elkorā, taču tur pieejama ļoti neliela daža no lielā smaržu piedāvājuma. Kā arī cenas daudz augstākas kā Anglijā.
  9. Simple micelārais ūdens un salvetes kosmētikas noņemšanai. Ja tev patīk Bioderma micelārais ūdens, ļoti iespējams, ka patiks arī šis. Tikai par krietni patīkamāku cenu. Un salvetes ir lielisks līdzeklis kosmētikas noņemšanai, sevišķi, kad dodies prom no mājām vai kādu vakaru tas šķiet īpaši grūts darbs un ļoti gribas gulēt.

Tevi varētu interesēt

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *