2016-tais

2016_tais_1

Svētki ir beigušies. Tas ir tik skaists laiks tieši gada nobeigumā. Tik ļoti gaidīts un izbaudīts, bet ir arī forši, kad tas beidzas un iestājas klusums. Tad var apsēsties un nedaudz padomāt par to, kas tikko notika 😀 Vismaz es tā jūtos. Viss mēnesis paskrēja tādā steigā un virpulī – visādās foršās lietās, ciemošanās, dāvanu gādāšana, saiņošana, saņemšana, gardi ēdieni un vēl gardāki smiekli, laiks ar draugiem un ģimeni… ah! Tas viss ir tik forši. Bet ir forši, kad iestājas arī miers un klusums un ikdiena. Liekas, ka tagad var sākt atkal pievērsties visām ikdienas lietām, kas dažkārt tiek atliktas svētku virpulī.
Un vēl ir jauns gads! Es jau zinu, zinu… tas neko nemaina, tikai datumu kalendārā. Bet man gribas teikt, ka maina gan. Maina tik daudz, cik tu tam atļauj. Vai tad nav lieliski, ka ir vēl kāds iemesls cerībai, sapņiem, jaunam sākumam, baltai lapai?! Iepriekšējais gads paskrēja tik ātri… tikai, izskatot cauri bildēm, patiesībā sapratu, ka tas ir bijis TIK ļoti piepildīts. Piepildīts ar prieku, ar mīlestību, ar bēdām un ar cerību. Un jā, 2016-tais, mēs tevi sagaidām ar cerību!
Ko tu sagaidi no jaunā gada? Ko tas nozīmē tev?

Foto: Marta Logina
Apģērbs: Lindex

Tevi varētu interesēt

2016_tais_1

2016

1 komentārs

  1. Es no šī gada sagaidu daudz. Ļoti. Pēc seniem laikiem atļāvu sev pat izvirzīt konkrētus mērķus un pat tādus diezgan drosmīgus. Es ticu, ka jauns gads savā ziņā ir jauns sākums un tā arī dzīvoju. 🙂 Man patīk ņemt no vecā to labo un sliktās lietas restartēt tā, lai tās kļūtu par labām. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *