1 gads

1_gads_1

Šodien man ir tāda mazā svētku sajūta. Šodien ir tāda kā dzimšanas diena. Šodien tieši vienu gadu atpakaļ mēs uzzinājām, ka mūsu dzīves uz visiem laikiem ir izmainītas un, ka mēs esam nevis divi, bet trīs. Tik daudz ir noticis pa šo gadu! Tas ir bijis tāds piedzīvojums… mēs esam piedzīvojuši tādus laimes mirkļus, kā nekad agrāk, tik daudz jauna, tik daudz nezināma, kā nekad agrāk, mēs esam bijuši tik produktīvi un saliedēti kā nekad agrāk… un mēs esam piedzīvojuši visīstāko brīnumu. Tā ir mūsu mazā dzimšanas diena. Tā ir diena, ko vienmēr atcerēšos. Priecīga diena. Jauns sākums. Diena, kura jāsvin!

Tevi varētu interesēt

2 komentāru

  1. Man arī vienmēr diena, kurā uzzini, ka mazulis ir pieteicies, likusies tāda īpaša, jo tas ir kā tāds jauns sākums. Vairs nekas nebūs kā agrāk, tikai labāk un skaistāk. Labākais- ka tā īpaša apjausma nemainās arī tad, ja piesakās nākamais mazulis. Apsveicu Jūs!

  2. Satriecoši! Nemaz Jūs nepazīstu, bet priecājos no visas sirds par tik skaistu, patiesu un mīlestības pilnu ģimeni! Visu to labāko Jums!

    Un vēlējos piebilst, ka bildes patiešām ir ļoti iedvesmojošas un skaistas! Vai tās tiek kā pārveidotas un ja jā, tad varbūt nav noslēpums ar ko, un kādu kameru tika uzņemtas? 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *